Hämyslava (Nokia)
- La 9.6.2007 20:00--01:00
- Rosso & Tarja Lunnas, avajaiset
- La 16.6.2007 20:00--02:00, 12 €
- Pekkaniskan Pojat, V.I.P. & Anneli Mattila, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
- La 23.6.2007
- Tornados & Saija Tuupanen, Original Beat
- La 30.6.2007
- FinnNostalgia & Rainer Friman, Sonja Tammi band
- La 7.7.2007 20:00--02:00
- A. Aallon rytmiorkesteri, In The Mood
- La 14.7.2007
- Rosette
- La 21.7.2007
- FBI-beat, Original Beat
- La 28.7.2007
- Avenue & Anniina Mattila, Onnenmaa & Kari Vepsä
- La 4.8.2007
- The Spectre, Horizone & Matti ja Teppo
- La 11.8.2007
- Seitsemän seinähullua veljestä, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
- La 18.8.2007
- Taivalkunta Beat, Volga & Pekka Nebelung
- La 25.8.2007
- Diesel & Markku Aro
- La 1.9.2007
- Pekkaniskan Pojat
- La 8.9.2007
- Fernet & Tomi Markkola
- La 7.6.2008 20:00--02:00
- Syke, Jani ja Jetsetters, avajaiset
- La 14.6.2008
- FBI-beat, Karavaani & Susanna Heikki
- La 21.6.2008
- Sinitaivas, Diesel & Markku Aro
- To 26.6.2008 20:00--01:00
- Finlanders
- La 28.6.2008
- Omega & Eija Kantola, The Spectre
- La 5.7.2008
- A. Aallon rytmiorkesteri, Tanssiorkesteri Veikko Nieminen
- La 12.7.2008
- Fernet & Tomi Markkola, Johnny Guitars
- La 19.7.2008
- Henkka ja Kulkurit, Karavaani & Susanna Heikki
- La 26.7.2008
- Varjokuva, Taivalkunta Beat
- La 2.8.2008 20:00--02:00
- Flamingo & Jari Grek
- La 9.8.2008
- Monarkia & Jukka Hallikainen
- La 16.8.2008
- Tornados & Saija Tuupanen
- La 23.8.2008
- Henkka ja Kulkurit
- La 30.8.2008
- Matador & Rainer Friman & Antti Toivola
- La 6.6.2009 20:00--01:30
- Pekkaniskan Pojat, avajaiset
- La 13.6.2009 20:00--01:30
- Rosso & Tarja Lunnas
- La 20.6.2009 20:00--01:30
- Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
- La 27.6.2009
- Sinitaivas
- La 4.7.2009
- Tommys & Charles Plogman
- La 11.7.2009 20:00--02:00
- A. Aallon rytmiorkesteri, Kilimanjaro
- La 18.7.2009
- Taikakuu
- La 25.7.2009 20:00--01:30
- Myrskytuuli, Henkka ja Kulkurit
- La 1.8.2009
- Presto & Kake Randelin
- La 8.8.2009
- Timangi & Juhamatti
- La 15.8.2009
- Fernet & Tomi Markkola
- La 22.8.2009
- Diesel & Markku Aro
- La 29.8.2009
- Tähtitaivas & T.T. Purontaka
- La 5.9.2009
- Henkka ja Kulkurit, päättäjäiset
- La 5.6.2010 20:00--01:30
- Tornados & Saija Tuupanen, avajaiset
- La 12.6.2010
- Pekkaniskan Pojat
- La 19.6.2010
- Syke
- La 26.6.2010
- Diesel & Markku Aro
- La 3.7.2010
- A. Aallon rytmiorkesteri, Kavalier & Jyrki Mäkelä
- La 10.7.2010
- Presto & Kake Randelin
- La 17.7.2010
- Fernet & Tomi Markkola
- La 24.7.2010
- Avec & Saska Helmikallio
- La 31.7.2010
- Henkka ja Kulkurit
- La 7.8.2010 20:00--01:00
- Mistral & Anne Mattila
- La 14.8.2010 20:00--01:00
- Fernet & Tomi Markkola
- La 21.8.2010 20:00--01:00
- Sinitaivas
- La 28.8.2010 20:00--01:00
- In The Mood
- La 4.9.2010 20:00--01:00
- Henkka ja Kulkurit, päättäjäiset
- La 4.6.2011
- Omega & Eija Kantola
- La 11.6.2011
- Sinitaivas
- La 18.6.2011
- Henkka ja Kulkurit
- La 25.6.2011
- Diesel & Markku Aro, FinnNostalgia
- La 2.7.2011
- EXmiehet & Saija Tuupanen, Savanni
- La 9.7.2011
- A. Aallon rytmiorkesteri, Midinetti
- La 16.7.2011 20:00--01:30
- Taikakuu
- La 23.7.2011 20:00--01:30
- Tommys & Charles Plogman
- La 30.7.2011 20:00--01:30
- Graniitti & Rainer Bollström
- La 6.8.2011 20:00--01:00
- V.I.P. & Anneli Mattila
- La 13.8.2011 20:00--01:00
- Fernet & Tomi Markkola
- La 20.8.2011 20:00--01:00
- Sinitaivas
- La 27.8.2011 20:00--01:00
- Syke
- La 3.9.2011 20:00--01:00
- Henkka ja Kulkurit
- La 2.6.2012 20:00--01:00
- Pekkaniskan Pojat, avajaiset
- La 9.6.2012 20:00--01:00
- Varjokuva & Mr. Breathless
- La 16.6.2012 20:00--01:00
- EXmiehet & Saija Tuupanen
- La 23.6.2012 20:00--02:00
- Diesel & Markku Aro, FinnNostalgia & Antti Toivola
- La 30.6.2012 20:00--01:30
- Charlies
- La 7.7.2012 20:00--02:00
- A. Aallon rytmiorkesteri, Cavalier-orkesteri & Jyrki Mäkelä
- La 14.7.2012 20:00--01:30
- Taikakuu
- La 21.7.2012 20:00--01:30
- Fernet & Tomi Markkola
- La 28.7.2012 20:00--01:30
- Pekkaniskan Pojat
- La 4.8.2012 20:00--01:00
- Ronnies & Charles Plogman
- La 11.8.2012 20:00--01:00
- Finlanders
- La 18.8.2012 20:00--01:00
- Sinitaivas
- La 25.8.2012 20:00--01:00
- Diesel & Markku Aro
- La 1.9.2012 20:00--01:00
- FinnNostalgia & Antti Toivola, päättäjäiset
- La 8.9.2012 20:00--24:00, 10 €
- Tanssiorkesteri Kiertotähdet
- La 8.6.2013 20:00--01:00
- EXmiehet & Saija Tuupanen
- La 15.6.2013 20:00--01:00
- Varjokuva, Mr. Breathless
- La 22.6.2013 20:00--02:00
- Diesel & Markku Aro, Nalle Lehtonen & Antti Toivola
- La 29.6.2013 20:00--01:30
- Taivaankaari & Heikki Koskelo
- La 6.7.2013 20:00--01:30
- Pientä unelmaa & Charles Plogman
- La 13.7.2013 20:00--02:00
- A. Aallon rytmiorkesteri, Cavalier-orkesteri & Jyrki Mäkelä
- La 20.7.2013 20:00--01:30
- Henkka ja Kulkurit
- To 25.7.2013 20:00--01:00, 15 €
- Eino Grön, Ilkka Koivula, Jani Koskinen
- La 27.7.2013 20:00--01:30
- NeljänSuora
- To 1.8.2013 20:00--01:00
- Hovinarrit & Heidi Pakarinen & Kyösti Mäkimattila
- La 3.8.2013 20:00--01:00
- Jani Niemi ja Wiima
- La 10.8.2013 20:00--01:00
- Kiintotähti & Teuvo Oinas
- La 17.8.2013 20:00--01:00
- Taikakuu
- La 24.8.2013 20:00--01:00
- Pekkaniskan Pojat
- La 31.8.2013 20:00--01:00
- Diesel & Markku Aro
- La 7.9.2013 20:00--01:00
- Henkka ja Kulkurit
- La 31.5.2014 20:00--01:00
- EXmiehet & Saija Tuupanen, Ex-miehet, avajaiset
- La 7.6.2014 20:00--01:00
- Koivu & Marita Taavitsainen
- La 14.6.2014 20:00--01:00
- FBI-beat & Markus Törmälä
- To 19.6.2014 20:00--01:00
- Pekkaniskan Pojat
- La 21.6.2014 20:00--02:00
- Diesel & Markku Aro, Henkka ja Kulkurit
- La 28.6.2014 20:00--01:00
- Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
- La 5.7.2014 20:00--01:30
- Kake Randelin
- La 12.7.2014 20:00--02:00
- A. Aallon rytmiorkesteri, Cavalier-orkesteri & Jyrki Mäkelä
- La 19.7.2014 20:00--01:30
- Taikakuu & Janne Raappana
- Ke 23.7.2014 20:00--01:00
- Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
- La 26.7.2014 20:00--01:30
- Mistral & Anne Mattila
- La 2.8.2014 20:00--01:00
- Diesel & Markku Aro
- La 9.8.2014 20:00--01:00
- Fernet & Tomi Markkola
- La 16.8.2014 20:00--01:00
- Kiintotähti & Teuvo Oinas
- La 30.8.2014 20:00--01:00
- Myrskytuuli
- La 6.9.2014 20:00--01:00
- Henkka ja Kulkurit, päättäjäiset
- La 30.5.2015 20:00--01:00
- Henkka ja Kulkurit
- La 6.6.2015 20:00--01:00
- Myrskytuuli
- To 11.6.2015 20:00--01:00
- Helminauha
- La 13.6.2015 20:00--01:00
- EXmiehet & Saija Tuupanen
- La 20.6.2015 20:00--02:00
- Diesel & Markku Aro, Henkka ja Kulkurit
- La 27.6.2015 20:00--01:30
- Hurma
- La 4.7.2015 20:00--01:30
- Taikakuu
- La 11.7.2015 20:00--02:00
- A. Aallon rytmiorkesteri, Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer
- La 18.7.2015 20:00--01:30
- Varjokuva & Kyösti Mäkimattila
- La 25.7.2015 20:00--02:00
- Henkka ja Kulkurit, Yhden tähden orkesteri & Jorma Kääriäinen
- La 1.8.2015 20:00--01:30
- Koivu & Marita Taavitsainen
- La 8.8.2015 20:00--01:00
- Kiintotähti & Teuvo Oinas
- La 15.8.2015 20:00--01:00
- Karavaani & Heidi Pakarinen
- La 22.8.2015 20:00--01:00
- EXmiehet & Saija Tuupanen
- La 29.8.2015
- Ippe Mansikan orkesteri
- La 5.9.2015 20:00--01:00
- Tulipunaruusut
- La 12.9.2015 20:00--01:00
- Henkka ja Kulkurit
- La 28.5.2016 20:00--01:00
- Fernet & Tomi Markkola, avajaiset
- La 4.6.2016 20:00--01:00
- Henkka ja Kulkurit
- La 11.6.2016 20:00--01:00
- Pekkaniskan Pojat
- La 18.6.2016 20:00--01:00
- Taivaankaari & Heikki Koskelo
- La 25.6.2016 20:00--02:00
- Diesel & Markku Aro, Henkka ja Kulkurit
- La 2.7.2016 20:00--01:30
- Kiintotähti & Teuvo Oinas
- La 9.7.2016 20:00--02:00
- A. Aallon rytmiorkesteri, Cavalier-orkesteri & Jyrki Mäkelä
- La 16.7.2016 20:00--01:30
- Taikakuu
- La 23.7.2016 20:00--01:30
- Hurma
- La 30.7.2016 20:00--01:30
- Marco Lundberg & Erika Vikman & Tangokuningas & Tangokuningatar 2016
- La 6.8.2016 20:00--01:00
- Tähtitaivas & T.T. Purontaka
- La 13.8.2016 20:00--01:00
- Varjokuva & Kyösti Mäkimattila
- La 20.8.2016 20:00--01:00
- Karavaani & Heidi Pakarinen
- La 27.8.2016 20:00--01:00
- Etiketti & Antti Ahopelto, Heikki Koskelo
- La 3.9.2016 20:00--01:00
- Henkka ja Kulkurit
- La 10.9.2016 20:00--01:00
- Ippe Mansikan orkesteri & Ippe Mansikka, päättäjäiset
- La 27.5.2017 20:00--01:00
- Henkka ja Kulkurit
- La 3.6.2017 20:00--01:00
- Fernet & Tomi Markkola
- La 10.6.2017 20:00--01:00
- Taivaankaari & Heikki Koskelo
- La 17.6.2017 20:00--01:00
- Ippe Mansikan orkesteri
- La 24.6.2017
- 20:00--02:00 Henkka ja Kulkurit
- 20:00--02:00 Diesel & Markku Aro
- La 1.7.2017 20:00--01:30
- Varjokuva & Kyösti Mäkimattila
- La 8.7.2017
- 20:00--02:00 A. Aallon rytmiorkesteri
- 20:00--02:00 Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer
- La 15.7.2017 20:00--01:30
- Patajätkä, Joel Hallikainen
- La 22.7.2017 20:00--01:30
- Sinitaivas
- La 29.7.2017 20:00--01:30
- Fernet & Tomi Markkola
- La 5.8.2017
- 20:00--01:30 Teijo Lindström
- 20:00--01:30 Aino Niemi
- La 12.8.2017 20:00--01:00
- Karavaani & Heidi Pakarinen
- La 19.8.2017 20:00--01:00
- Ippe Mansikan orkesteri
- La 26.8.2017 20:00--01:00
- EXmiehet & Saija Tuupanen
- La 2.9.2017 20:00--01:00
- Henkka ja Kulkurit, päättäjäiset
- La 26.5.2018
- Fernet & Tomi Markkola, avajaiset
- La 2.6.2018
- Energia & Teemu Roivainen
- La 9.6.2018
- Taivaankaari & Heikki Koskelo
- La 16.6.2018
- Amore & Leif Lindeman
- La 23.6.2018
- 20:00--02:00 Taikakuu
- 20:00--02:00 Henkka ja Kulkurit
- La 30.6.2018
- Omega & Eija Kantola
- La 7.7.2018
- 20:00--02:00 A. Aallon rytmiorkesteri
- 20:00--02:00 Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer
- La 14.7.2018
- Diesel & Markku Aro
- La 21.7.2018 20:00--01:00
- Tähtitaivas & T.T. Purontaka
- La 28.7.2018
- Karavaani & Heidi Pakarinen
- La 4.8.2018
- Pekkaniskan Pojat
- La 11.8.2018
- EXmiehet & Saija Tuupanen
- La 18.8.2018
- Henkka ja Kulkurit
- La 25.8.2018 20:00--01:00
- Omega & Eija Kantola
- La 1.9.2018 20:00--01:00
- Fernet & Tomi Markkola
- La 8.9.2018
- N.Y.T. & Pasi Kivimäki, päättäjäiset
- La 25.5.2019 20:00--01:00, 16 €
- Fernet & Tomi Markkola, avajaiset
- La 1.6.2019
- Karavaani & Heidi Pakarinen
- La 8.6.2019
- Henkka ja Kulkurit
- La 15.6.2019
- Amore & Leif Lindeman
- La 22.6.2019
- Diesel & Markku Aro, N.Y.T. & Pasi Kivimäki
- La 29.6.2019
- MiSiO & Jarno Kokko
- La 6.7.2019
- A. Aallon rytmiorkesteri, Cavalier-orkesteri & Jyrki Mäkelä
- La 13.7.2019
- Taikakuu
- La 20.7.2019
- EXmiehet & Saija Tuupanen
- La 27.7.2019
- Pekkaniskan Pojat
- La 3.8.2019 20:00--01:00
- Sävel & Jyrki Nurminen
- La 10.8.2019 20:00--01:00
- Karavaani & Heidi Pakarinen
- La 17.8.2019 20:00--01:00
- Sinitaivas
- La 24.8.2019 20:00--01:00
- Tanssiorkesteri Kaiho & Pirita Niemenmaa & Johannes Vatjus
- La 31.8.2019 20:00--01:00
- Lumo & Reeta Saranpää
- La 7.9.2019 20:00--01:00
- Henkka ja Kulkurit, päättäjäiset
- La 25.7.2020 20:00--01:00
- Sävel & Jyrki Nurminen, avajaiset
- La 1.8.2020 20:00--02:00
- A. Aallon rytmiorkesteri, N.Y.T. & Pasi Kivimäki
- La 8.8.2020 20:00--01:00
- Fernet & Tomi Markkola
- La 15.8.2020 20:00--01:00
- Taikakuu
- La 22.8.2020 20:00--01:00
- Diesel & Markku Aro
- La 29.8.2020 20:00--01:00
- Varjokuva & Kyösti Mäkimattila
- La 5.9.2020 20:00--01:00
- Sävel & Jyrki Nurminen, päättäjäiset
- To 24.6.2021
- Taikakuu, avajaiset
- La 26.6.2021
- Diesel & Markku Aro, avajaiset
- La 3.7.2021
- Sinitaivas
- La 10.7.2021
- A. Aallon rytmiorkesteri, Jyrki Mäkelä
- La 17.7.2021 20:00--01:00
- Taikakuu
- La 24.7.2021 20:00--01:00
- Varjokuva & Kyösti Mäkimattila
- La 31.7.2021 20:00--01:00
- Finlanders
- La 28.5.2022 20:00--00:30, 20 €
- Diesel & Markku Aro
- La 4.6.2022 20:00--00:30, 20 €
- Omega & Eija Kantola
- La 11.6.2022 20:00--00:30, 20 €
- Kipinä & Tomi Markkola
- La 18.6.2022 20:00--00:30, 20 €
- Neitoset
- La 25.6.2022 20:00--00:30, 20 €
- Diesel & Markku Aro
- Ti 28.6.2022 19:00--23:00, 18 €
- Taikakuu
- La 2.7.2022 20:00--00:30, 20 €
- Amore & Leif Lindeman
- Ti 5.7.2022 19:00--23:00, 18 €
- Varjokuva, Kyösti Mäkimattila
- La 9.7.2022 20:00--00:30, 20 €
- A. Aallon rytmiorkesteri, Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer
- Ti 12.7.2022 19:00--23:00, 18 €
- Soiva orkesteri & Jarkko Yli-Sikkilä, Pirita Niemenmaa
- La 16.7.2022 20:00--00:30, 20 €
- PNP, Henri Jokinen
- Ti 19.7.2022 19:00--23:00, 18 €
- Etiketti & Antti Ahopelto
- La 23.7.2022 20:00--00:30, 20 €
- Kipinä & Tomi Markkola
- Ti 26.7.2022 19:00--23:00, 18 €
- Omega & Eija Kantola
- La 30.7.2022 20:00--00:30, 20 €
- Rosette, Tangokuningas 2022 & Heta Halonen
- Ti 2.8.2022 19:00--23:00, 18 €
- Onnentähti & Kari Hirvonen
- La 6.8.2022 20:00--00:30, 20 €
- ManTra & Nina Ă…kerman
- Ti 9.8.2022 19:00--23:00, 18 €
- Finlanders
- Pe 12.8.2022 20:00--00:30, 25 €
- Horizone & Matti ja Teppo, Tanssin Taika & Harri Nuutinen
- La 13.8.2022 20:00--00:30, 20 €
- J.A.L.O.
- Ti 16.8.2022 19:00--23:00, 18 €
- Sinitaivas
- La 20.8.2022 20:00--00:30, 20 €
- Sävel & Jyrki Nurminen
- La 27.8.2022 20:00--00:30, 20 €
- Soiva orkesteri & Jarkko Yli-Sikkilä, Pirita Niemenmaa
- La 3.9.2022 20:00--00:30, 20 €
- Hariolax, Arto Nuotio
- La 10.9.2022 20:00--00:30, 20 €
- Souvarit
- La 20.5.2023 19:30--24:00, 20 €
- Kipinä & Tomi Markkola
- La 27.5.2023 19:30--24:00, 20 €
- Diesel & Markku Aro
- La 3.6.2023 19:30--24:00, 20 €
- Kuiskaus & Keijo Hietikko, Kati Narvanmaa
- La 10.6.2023 19:30--24:00, 20 €
- Unelma & Joonas Erkkilä
- La 17.6.2023 19:30--24:00, 20 €
- Komiat, Reinon Retkue
- La 24.6.2023 19:30--24:00, 20 €
- Helmi-orkesteri, Heikki Koskelo
- Ti 27.6.2023 19:30--24:00, 18 €
- Sävel & Jyrki Nurminen
- La 1.7.2023 19:30--24:00, 20 €
- ManTra & Nina Ă…kerman
- Ti 4.7.2023 19:30--24:00, 18 €
- Soiva orkesteri & Jarkko Yli-Sikkilä
- La 8.7.2023 19:30--24:00, 20 €
- A. Aallon rytmiorkesteri, Jyrki Mäkelä
- Ti 11.7.2023 19:30--24:00, 18 €
- Etiketti & Antti Ahopelto
- La 15.7.2023 19:30--24:00, 20 €
- PNP & Henri Jokinen
- Ti 18.7.2023 19:30--24:00, 18 €
- Kipinä & Tomi Markkola
- La 22.7.2023 19:30--24:00, 20 €
- Hariolax & Arto Nuotio
- Ti 25.7.2023 19:30--24:00, 18 €
- Jackpot & Tangokuningas & Tangokuningatar 2023
- La 29.7.2023 19:30--24:00, 20 €
- Omega & Eija Kantola
- Ti 1.8.2023 19:30--24:00, 18 €
- Varjokuva & Kyösti Mäkimattila
- La 5.8.2023 19:30--24:00, 20 €
- Diesel & Markku Aro
- Ti 8.8.2023 19:30--24:00, 18 €
- Komiat, Reinon Retkue
- La 12.8.2023 19:30--24:00, 20 €
- Helminauha
- La 19.8.2023 19:30--24:00, 20 €
- Casanova & Sami Rosholm
- La 26.8.2023 19:30--24:00, 20 €
- Onnentähti & Kari Hirvonen
- La 2.9.2023 19:30--24:00, 20 €
- Rosette, Leif Lindeman